Останнє засідання Громадської ради при Держрибагентстві (Протокол № 9)

Опубліковано at 15.03.2019
1603 0

ПРОТОКОЛ № 9
засідання громадської ради при Держрибагентстві

 Дата проведення: 14.03.19 р.

Місце проведення:  м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а.
Початок засідання:
1000 годин.

У роботі Громадської ради при Держрибагентстві (далі – Громадська рада) взяли участь:

– Безпосередньо 12 членів громадської ради.

– На телефонному зв’язку: Божик О.В.,Сидоренко О.В., Великий О.А., Ганчева М.А

Відповідальний працівник Держрибагентства – Кабанов  І.П.

– Кореспондент газети «Голос України» Стрембіцький Л.С.

Підрахунок голосів –  Скарлат В.П..

Порядок денний

 Розгляд проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку рибного господарства України на період до 2023 р.»

Доповідач: голова Громадської ради при Держрибагентстві Шишман Г.Ф.

 1. Затримка промислу 2019 р.

Доповідачі:

 • голова Громадської ради при Держрибагентстві Шишман Г.Ф.
 • голова комісії Громадської ради при Держрибагентстві Літвінов В.І.
 1. Формування нового складу Громадської ради при Держрибагентстві, надання пропозицій по складу ініціативної групи.

Доповідач: заступник голови Громадської ради при Держрибагентстві Скарлат В.П.

 1. Підсумки роботи Громадської ради.

Доповідач:голова Громадської ради при Держрибагентстві Шишман Г.Ф.

 1. Різне.

 Регламент: доповідь  до 10 хв., обговорення – до 10 хв.

По першому питанню щодо  розгляду проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку рибного господарства України на період до 2023 р.»  виступила голова Громадської ради при Держрибагентстві Шишман Г.Ф. Виступаюча доповіла про розробку  проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку рибного господарства України на період до 2023 р.» та основні засади державної політики відносно перспектив розвитку рибного господарства України на зазначений період. Також було відмічено, що цей проект Постанови КМУ передбачає розробку так званого «Action Plan» (плану подальший дій), в якому детально буде пояснено за який рахунок збільшуватимуться обсяги виробництва рибопродукції та покращуватиметься законодавче поле галузі. Також буде надано обґрунтування валових показників галузі на при кінці терміну дії цієї стратегії розвитку.

В обговоренні прийняли участь , Скарлат В.П., Літвінов В.І., Заболотна  С.В. та інші. Виступаючі наголосили на необхідності звернення до Голови Держрибагентства Бєлова Я.С. з проханням залучити представників Громадської ради до розробки  «Action Plan» Постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку рибного господарства України на період до 2023 р.»

Виступаючі запропонували наступні кандидатури:

 • Скарлат В.П.
 • Літвінова В.І.
 • Неліпа А.В.
 • Божик О.В.
 • Заболотна С.В.

Голосували за затвердження проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку рибного господарства України на період до 2023 р.»  та затвердження списку кандидатур одним пакетом.

За – 16.  Проти –0. Утрималися – 0.

Рішення прийняте.

По другому питанню щодо затримки промислу в 2019 р. виступили голова Громадської ради при Держрибагентстві Шишман Г.Ф. та голова комісії Громадської ради при Держрибагентстві Літвінов В.І. Виступаючи відмітили, що завдяки бюрократичній затримки погодження дозволу на промисел Міністерством екології та природних ресурсів України, рибопромислові підприємства вимушені простоювати вже не перший місяць з щоденними фінансовими збитками.

В обговоренні прийняли участь Заболотна  С.В.. Череващенко В.М, Матуляк  В.В.,  Павленко Н.Г.,  та інші. Виступаючі наголосили на необхідності звернення Громадської ради при Держрибагентстві до Міністерства юстиції України щодо якомога термінового погодження з їх боку вищезазначеного документа після його надходження в Мінюст з Міністерства екології та природних ресурсів України.

Голосували за звернення до Мінюсту про прискорення погодження дозволу на промисел у 2019 р.

За – 15.  Проти –0. Утрималися – 1

Рішення прийняте.

По третьому питанню щодо Формування нового складу Громадської ради при Держрибагентстві та надання пропозицій по складу ініціативної групи виступив заступник голови Громадської ради при Держрибагентстві Скарлат В.П. Виступаючий доповів, що каденція діючої Громадської ради при Держрибагентстві закінчується 24 травня 2019 р. Тому, громадській раді необхідно звернутися до Голови Держрибагентства щодо необхідності надавання Наказу про створення ініціативної групи за участі представників діючої Громадської ради при Держрибагентстві.

В обговоренні прийняли участь  Шишман Г.Ф., Літвінов В.І., Заболотна  С.В., Череващенко В.М, Матуляк  В.В.,  Павленко Н.Г.,  Потоцький В.В. та інші. Виступаючі висловили свої думки відносно створення та поліпшення роботи нової громадської ради.  В кінці обговорення були запропоновані наступні кандидатури до складу ініціативної групи:

 • Скарлат В.П.
 • Літвінов В.І.
 • Заболотна С.В.
 • Неліпа А.В.
 • Череващенко В.М.

Голосували за звернення до Голови Держрибагентства відносно формування ініціативної групи, та  затвердження  кандидатур одним пакетом.

За – 15.  Проти –0. Утрималися – 1.

Рішення прийняте.

По четвертому питанню щодо підсумків роботи Громадської ради доповіла голова Громадської ради при Держрибагентстві Шишман Г.Ф. Виступаюча доповіла про роботу громадської ради цієї каденції та про всі перешкоди в загальній роботі ради особливо що стосується взаємодії ради і Держрибагентства в питаннях розробки законодавства.

В обговоренні прийняли участь Скарлат В.П., Літвінов В.І., Заболотна  С.В., Череващенко В.М, Матуляк  В.В.,  Павленко Н.Г.,  Потоцький В.В. та інші. Виступаючі висловили загальну думку щодо поліпшення роботи нової  громадської ради з урахуванням виправлення виявлених недоліків.

Рішення щодо підсумків роботи, радою не приймалося.

 В різному виступив кореспондент газети «Голос України» Стрембіцький Л.С., який проінформував членів громадської ради про стан справ у галузі рибного господарства  західної України (особливо на водоймі Бурштинського водосховища) та надав низку пропозицій стосовно подальшого розвитку галузі в зазначеному регіоні.

 

Голова Громадської ради

при Держрибагентстві                                                          Г.Ф. Шишман

 

 

 

 

Мегалодон

Ветеран галузі рибного господарства

Схожий пост

Громадська рада при Держрибагентстві у вирішенні сучасних проблем розвитку рибного господарства України

Створено - 30.04.2020 0
Громадська радаи при Держрибагентстві у вирішенні сучасних проблем розвитку рибного господарства України Сучасний стан рибного господарства України можна коротко охарактеризувати…

Протокол № 6 Засідання Громадської ради при Держрибагентстві

Створено - 21.12.2020 0
ПРОТОКОЛ № 6        засідання Громадської ради при Державному агентстві рибного господарства України у форматі онлайн-засідання 17.12.2020 р.                                                                                                 Skype-нарада Присутні члени…

Теоретичне обгрунтування необхідності виключення із Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” (23.05.1017 р. № 2059-VIII) статті 3. п.3/2., абзацу 6

Створено - 26.06.2023 0
Теоретичне обгрунтування необхідності виключення  із  Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” (23.05 2017 р. № 2059-VIII) статті 3. п.…